צימרים למשפחות בצפון – מה ההבדל בין צימר רגיל לצימר למשפחות

כשאנחנו מחליטים לצאת לנופש בצימר בצפון הארץ, הרי שאנחנו יכולים למצוא מגוון של צימרים מסוגים שונים. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא צימרים שמיועדים לזוגות בלי ילדים וכן אנחנו יכולים למצוא צימרים שמיועדים ספציפית עבור זוגות עם ילדים ומשפחות גדולות יותר.

ההבדל בין צימר רגיל לבין צימרים למשפחות בצפון או בכל מקום אחר, טמון בכמה נקודות. חשוב לשים לב אליהן, בין אם זה בשביל שאנחנו נוכל ליהנות מצימר שיתאים לנו ולכל האנשים שיוצאים איתנו לנופש, בין אם מדובר בילדים שלנו, הורים, אחים ואחיות או בני משפחה אחרים.

צריך לומר, אומנם בעיקרון צימרים מיועדים יותר לנופש זוגי, אך עם השנים זה התרחב והתפתח, שכן יותר ויותר משפחות יוצאות לנופש מאורגן, בוודאי אם מדובר באירועים גדולים ומיוחדים כמו למשל, ימי הולדת, ימי נישואין, שבת חתן, בר ובת מצווה ואירועים גדולים אחרים. על כן, כל בני המשפחה שוכרים יחידות צימר במתחם מסוים ומן הסתם, חלק מהיחידות מיועדות ספציפית למשפחות.

לפני שנציג כמה נקודות שקשורות לצימרים למשפחות, חשוב להדגיש, הבחירה בצפון הארץ היא לא מקרית שכן באזור זה אפשר למצוא מגוון רחב של צימרים, כאלה שניתן להשתמש בהם במשך כל ימות השנה, ומעבר לכך, אפשר למצוא באזור הרבה מאוד נקודות ואתרים ייחודים בהם ניתן לטייל ולבקר, ליהנות עם כל המשפחה, בין אם מדובר בטיול בשטח ובין אם מדובר באטרקציות אחרות, ייחודיות.

ההבדלים בין צימר רגיל לצימר משפחתי

צימר רגיל, בדרך כלל, בנוי באופן כזה שהוא נועד לשרת זוג אשר יוצא לנופש רומנטי, יוצא לנופש לבד בלי בני משפחה וחברים. הוא נועד לאפשר להם לשבור את השגרה של עבודה ושאר הדברים שמוכרים להם מהיום יום.

על כן, הצימר הזה כולל, בדרך כלל, מיטה זוגית גדולה, ג’קוזי, סאונה, בריכה, אפשרות ליהנות מארוחה טובה במקום, כמו כן הצימר כולל עיצוב מיוחד, אווירה רומנטית ועוד.

לעומת זאת, צימרים למשפחה בצפון כוללים את כל מה שנדרש עבור ילדים. בין אם מדובר בילדים קטנים, כולל תינוקות, ובין אם מדובר בילדים גדולים. זה אומר, חדרים נפרדים, זה אומר מיטות מתאימות (הרבה פעמים זה כולל גם עריסה, לול), כמו כן, זה כולל לא פעם קונסלות לילדים, משחקי שולחן ועוד. זה תלוי כמובן בגודל ובאיכות המקום.

נקודה נוספת שצריך להדגיש היא, שישנם מתחמי צימרים משפחתיים, אשר כוללים מספר מקומות לינה, בהם כל בני המשפחה המורחבת יכולים ללון, במידה ומדובר על נופש משפחתי גדול. המתחם הוא מבודד ואין קשר בין בני המשפחה לאורחים אחרים. אפשר כמובן גם לשכור את כל הצימרים במקום אם יש צורך בכך. בצורה כזו, כל בני המשפחה נמצאים באותו מקום ביחד.