השכרה של יאכטה – למי זה יכול להתאים ולמה?

השכרה של יאכטה – למי זה יכול להתאים ולמה?
עם השנים אנחנו יכולים לראות, שיותר ויותר אנשים מחפשים דרכים שונות כיצד לייצר אירועים בצורות מיוחדות. לא עוד מסיבה רק בדיסקוטק או בכל מועדון אחר, לא רק ארוחה חגיגית במסעדה, אנשים כבר לא ממהרים להכין אירוע בבית. הם רוצים משהו מעבר, משהו מיוחד, ייחודי ובלתי נשכח.

יש מי שבוחר לשכור אוטובוס מיוחד ולנסוע ברחבי העיר ולערוך עליו מסיבה, עד שמגיעים למקום כזה ואחר, יש מי שבוחר לשכור וילה ולערוך שם מסיבה עם כל החברים, אחרים עושים את המסיבה בטבע, יש גם מי שמוכן להשקיע קצת יותר ולקחת את החברים למסיבה בחו”ל. כל אחד והדרך שלו לחגוג.

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר בקרב לא מעט צעירים, אך גם בקרב מבוגרים. זו השכרה של יאכטה. הרעיון הוא פשוט. שוכרים יאכטה בגודל מסוים, בהתאם לכמות הנוכחים שאמורים להיות באירוע, מחליטים על קונספט של אירוע, וכך עורכים את האירוע על גבי היאכטה. מן הסתם, אופי האירוע יכתיב את סוג היאכטה שמבקשים לשכור, אך גם סוג היאכטה והאפשרויות הטמונות בה ובתנאי ההשכרה, יכתיבו את אופי האירוע והצלחתו.

לפני שנסביר למי זה יכול להתאים ואילו אירועים אפשר לערוך על יאכטה, חשוב להדגיש, כיום אנחנו יכולים למצוא לא מעט מקומות מהם אפשר לשכור יאכטה, בין אם מדובר בכאלה שיכולות להכיל עשרות ומאות אורחים ובין אם מדובר על יאכטות קטנות שיכולות להכיל כמות קטנה, מצומצמת של אורחים. אנחנו יכולים למצוא חברות שמתמחות בכל מה שקשור להשכרות של יאכטות, חברות שגם מפיקות ומארגנות אירועים, וכן אנחנו יכולים למצוא גורמים פרטיים שמחזיקים ברשותם יאכטה ומציעים אותה להשכרה עבור אירועים שונים.

לפני שאנחנו ממהרים להחליט איזו יאכטה לשכור לאירוע כזה או אחר, הרי שעלינו לבחון שאלות והיבטים כמו, מהיכן אנחנו רוצים לשכור את היאכטה, באיזה מועד, מה אנחנו מתכוונים לעשות על היאכטה, מה אנחנו צריכים בשביל האירוע שלנו, למשך כמה זמן אנחנו מתכוונים לשכור אותה ועוד. כל פרט קטן יכול להשפיע על הבחירה שלנו, כל פרט יכול להשפיע על האירוע ולכן משמעותי וחשוב שאנחנו נדע מה בדיוק אנחנו רוצים, איזו יאכטה אנחנו מחפשים.

למי זה יכול להתאים ואילו אירועים אפשר לערוך על יאכטה

כפי שאנחנו יכולים להניח, השכרה של יאכטה יכולה להתאים למגוון רחב של אנשים. מן הסתם, זה תלוי באופי שלהם אך זה גם תלוי בסוג האירוע שהם מבקשים לערוך ובאופי האירוע שהם מבקשים לערוך.

למשל, אפשר לשכור יאכטה לצורך מסיבת יום הולדת קטנה, מסיבה שכוללת ארוחה נעימה בלב עם ים, אפשר כמובן גם לערוך מסיבות יותר גדולות עם תקליטן, קייטרינג, אלכוהול וכל מה שצריך בשביל לארגן מסיבה איכותית.

ניתן להשתמש באופציה של השכרת יאכטה לצורך ארוחת ערב חגיגית, רומנטית, וכן בוודאי בשביל להציע נישואין. לא מעט גברים בוחרים באופציה הזאת, כאשר לא פעם ההצעה מתבצעת בלב ים, אחרי שהקברניט מוביל את היאכטה אל מקום מבודד ויפה.

הרבה פעמים נהוג לשכור יאכטה לאירועי חברה, אירועים עבור עובדים או לקוחות, אירועי השקה ועוד. אך גם בשביל להרשים לקוחות, וכן לעיתים קרובות עבור ימי כיף של עובדים. במקום לקחת אותם לטיול בשטח או למקום סגור, מעלים אותם על יאכטה ולוקחים אותם לשייט אל מקום מסוים. אפשר לשלב במהלך השייט פעילויות שונות, אפשר כמובן גם לשלב ארוחה טובה. אין ספק שהעובדים מאוד ייהנו, ויתרשמו מהאירוע שארגנו לכבודם.