מה זה הדפסה על זכוכית ואיך עושים את זה?

תמונה על זכוכית

אנחנו אוהבים להיות מקוריים. אנחנו רוצים לעשות את החתונה הכי מקורית, לבחור את החופשה הכי מקורית ולהיות כמובן יצירתיים גם בכל מה שקשור לעיצוב מחדש של הבית שלנו, חלל המשרד שלנו או כל נקודה אחרת בה אנו עובדים שעות ארוכות ביום.

בחירה נכונה של תמונות על קירות, הנחה של עוד פריט על המדף, כל אלו מקבלים נפח ומשמעות כאשר אנחנו חושבים על החלל בו אנחנו יכולים להרגיש יותר טוב. לעיתים קשה לנו לשים לכך אפילו לב, אבל כל הוספה של פריט נוסף בתוך החלל בו אנחנו שוהים יכול לעשות הבדל משמעותי.

מעבר לכך, בחירה של תמונה עשויה זכוכית נותנת רובד נוזף הקשור במידה רבה לתאורה של החדר. אנחנו רוצים תמיד ושואפים להגדיל את האור בחלל בו אנחנו שוהים. כאשר אנחנו בוחרים בתבונה את האמצעים בהם אנחנו מאירים את החדר אנחנו בהיכרח נהפוך אותו למקום בו נעים לנו יותר לשהות ולבלות.

אבל איך מגיעים לזה?  איך מייצרים תמונה שהבסיס שלה הוא זכוכית? על זה נספר ממש עכשיו.

איך נראה התהליך מקרוב?

אנחנו, כאן ב- Glass Me  בעלי עזק משגשג לייצור תמונות זכוכית. תמונת זכוכית היא למעשה תמונה לכל דבר ועניין אלא שהבסיס שלה לא עשוי עץ או קנבס כי אם זכוכית.

תמונה על זכוכית יכולה להיות למעשה תמונה של כל דבר. יש כאלו המביאים תמונה שתהיה למזכרת מאירוע משפחתי ויש כאלו השולחים תמונה שאהבו במיוחד של צייר גדול אותו הם אוהבים. כך או אחרת התהליך תמיד נעשה באופן הבא:

  1. בחירה של הבסיס ממנו הכל מתחיל:  הכל מתחיל ביצירה של בסיס עשוי זכוכית עליו ניתן יהיה לייצר את אותה תמונת על זכוכית. אנחנו כמובן נבחר בתבונה את הגודל המתאים כך שיהלום את מה שאתם מחפשים ורוצים להשיג מאותה התמונה.
  2. אחר כך נבחר את התמונה: כאשר אנחנו מייצרים תמונה על זכוכית אנחנו כמובן צריכים את התמונה. זה השלב שלכם. כאן אתם משתפים אותנו במה אתם מחפשים, מה האלמנטים שיהפכו את הבית שלכם למקום אליו אתם אוהבים לחזור. אנחנו נדפיס את התמונה על פוטו איכותי.
  3. הדבקה של התמונה: השלב האחרון בהכנה של תמונה על זכוכית יהיה בשידוך שבין התמונה לזכוכית אותה נניח באופן המקצועי ביותר.

זכרו כי כאשר מדובר במה שנקרא תמונה על זכוכית אנחנו רוצים כמובן להימנע מהופעה של ידיות לא מחמיאות וברגים בקצות התמונה. לכן, אנחנו ב- Glass Me  נאבקנו לאורך זמן רב למצוא את הדרך לשלב עמידות ויציבות עם אסתטיקה ממנה נהיה מרוצים.

אנחנו ב- Glass Me מחכים לכם כאן. אנו מעוניינים לחבר בין החלומות שלכם, התמונות שלכם ובין המרחב בו אתם שוהים ממש עכשיו.