שרוול לפינוי פסולת – הכי נקי, הכי בטוח

כשאנחנו נכנסים לתהליך שיפוץ או בנייה של מבנה, פרטי או עסקי, עלינו לקחת בחשבון שהתהליך מייצר פסולת על בסיס יומיומי כמעט. הפסולת נוצרת הן כתוצאה מתהליכי הבנייה, הן מכך שאנחנו משתמשים באמצעים וחומרים שונים שחלקם מייצר פסולת או כולל פסולת, למשל אריזות, וכן במקרים מסוימים, הפסולת גם נוצרת כתוצאה מתהליכי פירוק ושבירה, למשל, אם אנחנו משפצים מבנה ועלינו להרוס קירות או דברים אחרים. 

חשוב לדעת את זה, מאחר ועלינו להיערך לכך בהתאם ומראש. אנחנו רוצים להימנע ממצב בו הפסולת שאנחנו יוצרים תישאר במקום ותפריע לתהליכי העבודה וכן היא עלולה להוות סכנה הן לנו והן לסביבה. מעבר לכך, הרי שהפסולת שאנחנו מייצרים עלולה להפוך למטרד סביבתי שמזהם את האזור כולו. 

לכן אנחנו צריכים לחפש פתרונות שיעזרו לנו לפנות את הפסולת בצורה נכונה. במשך השנים נוצרו פטנטים ורעיונות שונים כיצד אנחנו יכולים לפנות את הפסולת מאתרי בנייה בצורה נוחה. זה נכון אגב לא רק לאתרי בנייה פרטיים אלא גם לאתרי בנייה ציבוריים, בניית תשתיות ועוד. אחד הרעיונות הטובים ביותר שנוצרו הוא שרוול לפינוי פסולת היכנסו לצפייה בקטלוג אצל חברת הוד שרוולים>>>

כיצד השרוול יכול לעזור לנו לפנות את הפסולת

תדמיינו לעצמכם את המצב הבא, אתם בונים מבנה לגובה, שתי קומות, שלוש, אולי יותר. סביר להניח שבכל קומה תיווצר פסולת שצריך לפנות אותה. 

אופציה אחת, היא לפנות אותה באופן ידני, כך שבכל פעם הפועלים צריכים לרדת עם הפסולת מהקומות העליונות למטה. זה מסוכן, בעייתי ויגרום לבזבוז זמן. במקום שהם יעבדו, אז חלק משמעותי מזמן העבודה יופנה לפינוי הפסולת. 

אופציה שנייה, היא להשתמש באותו שרוול לפינוי פסולת. זהו שרוול שמותקן מהקומות הגבוהות אל המכולה בה אנחנו רוצים להניח את כל מה שאנחנו לא צריכים, את כל הפסולת. בצורה כזו, אנחנו יכולים לשפוך הכל באופן בטוח ונוח מכל קומה. אף אחד לא צריך לרדת למטה, אף אחד לא צריך לסחוב את הפסולת, היא נשפכת ישר למכולה ואז אפשר לפנות אותה בשביל להחזיר אותה ריקה לאתר הבנייה.