הגלובליזציה שהגבירה את הצורך בסיועם של עורכי דין במאה ה-21 

הסדרת מעמד

בין אם אתם צריכים את הסיוע המשפטי של עו”ד מסיבה כזו או אחרת, אתם תצטרכו לדעת כיצד לבחור אותו. אז, רגע לפני שבוחרים את עורך הדין שילווה אתכם בתהליך המשפטי, בואו נדבר על עורכי דין במאה ה-21, כיצד פעילותם השתנתה ועדיין משתנה בשנים האחרונות?

אין ספק, אנחנו חיים בעולם שמאופיין בתהליכי גלובליזציה נרחבים. כתוצאה מכך, הנתיבים האוויריים פתוחים מאי פעם, מה שמוביל לסוגים רבים ומגוונים של עסקאות בין יבשות. מעבר לכך, גם הרומנטיקה לא נשארת מאחורה. במקרים רבים, אנשים זקוקים לשירותיו של עורך דין הסדרת מעמד בכדי להסדיר חוקית בארץ את אהבתם שהכירו מעבר לים.

עורכי דין במאה ה-21: האם שירותיהם נזקקים יותר או פחות מפעם?

הגלובליזציה של המאה ה-21 בהחלט הובילה להגברת פעילותם של עורכי דין בתחומים משפטיים שונים. מעבר לכך שכיום מתבצעות הרבה יותר עסקאות מעבר לים מאשר אי פעם, במקביל לכך אנשים גם זוכים להכיר את אהבות חייהם מעבר לים.

במקרים אלו של הכרות רומנטית בין בני זוג ממדינות שונות, במקרים רבים יהיה את הצורך להסתייע בשירותיו של עורך דין. עורכי דין עבור הסדרת מעמד מקבלים המוני תיקים במהלך כל שנה, ובקלות אתם יכולים למצוא עורכי דין אשר מתמחים בדיוק בתחומים משפטיים אלו. למשל, משרד עו”ד זרי חזן ושות’, אשר חרא על דגלו את שלושת מילות המפתח: יושרה, ערכים ומוסר.

הסדרת מעמד ומידע נוסף שיש להכיר ב-2020

בעזרת סיועם של עורכי דין המתמחים בדינים אלו של הסדרת מעמד, אתם תוכלו לבסס את הקשר הזוגי שיצרתם במהלך נסיעת עסקים, או טיול בחו”ל. מעבר לכך, עורכי דין אשר עוסקים בדינים אלו של הסדרת מעמד, בדרך כלל גם יעסקו בדינים משפטיים הקשורים לחתימת ועריכת עסקאות בינלאומיות.

לרוב, אתם תוכלו להסתייע בעורכי דין אלו עבור הסיוע המשפטי של דיני הגירה, זכויות אדם, דיני עבודה ועוד. במקרים מסוימים, יהיה ניתן גם לטפל בהיבטים פליליים של החוק, אם אותו עורך דין אכן התמחה במשפט הפלילי. לידיעתכם, משרד עו”ד זרי חזן עוסק בכל הדינים שהזכרנו כאן למעלה.

אל תוותרו על פגישת ייעוץ עם עורך דין

בכל מקרה שבו אתם זקוקים לסיוע משפטי, אנו ממליצים קודם כל לקבוע פגישת ייעוץ עם עורך דין המתמחה בתחום המשפטי הרלוונטי. מעבר כך שתצאו חכמים יותר מאותה פגישה, אתם תוכלו להבין להיכן פניכם מועדות בהיבט המשפטי והבירוקרטי.

אל תחששו מלהתחיל את התהליכים המשפטיים והבירוקרטיים השונים, שכן תוכלו לעשות זאת בצמוד לסיוע משפטי. במילים אחרות, אל תחששו מבירוקרטיה מסורבלת. תפקידו של עורך הדין הוא להקל עליכם ועל התהליכים השונים עד כמה שניתן. בסופו של יום, אותו עורך דין למד שנים כיצד לצלוח תהליכים אלו. בהצלחה!