מכירה והתקנה של דשא סינטטי

אם אנחנו רוצים לרכוש דשא סינטטי, אז אנחנו צריכים לדעת שהמכירה שלו יכולה להתבצע בצורות שונות וכך גם תהליך ההתקנה מן הסתם. חשוב שאנחנו נבין איפה מוכרים, איפה נכון מצדנו לרכוש וכן כיצד נכון מצדנו להזמין שירות התקנה של הדשא.

כידוע, להבדיל מדשא רגיל, הרי שדשא סינטטי הוא מרבד שאנחנו יכולים להתקין במקומות שונים, בהתאם לסוג הקרקע, אך בעיקרון אפשר להתקין אותו במקומות פתוחים וסגורים, אפשר להתקין אותו בחצר, גינה, בתוך המבנה, מחוץ למבנה, במתחמים פתוחים או סגורים. הכל שאלה איפה בדיוק אנחנו רוצים וכיצד אנחנו מתכוונים להשתמש בו.

מכירה והתקנה של דשא סינטטי, כאמור, מתבצעת במקומות שונים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אתרי אינטרנט שמוכרים לנו מרבדים על פי הזמנה דרך האתר, אנחנו יכולים למצוא בעלי מקצוע פרטיים שמספקים מרבדים מסוג זה, כמו כן אנחנו יכולים למצוא חנויות רבות שמוכרות מרבדים, בין אם מדובר בחנויות מוצרים לבית, חנויות של פרקטים ודקים, חנויות שמוכרות ציוד לגינה ועוד. מאחר ומדובר על מוצר שהוא גם מרבד דשא וגם סוג של חיפוי לרצפה, אז אנחנו יכולים להבין שמדובר במוצר שיכול להימכר במקומות שונים.

מה אנחנו צריכים לדעת על מכירה והתקנה של דשא

ראשית, חשוב שאנחנו נדע לבחון את סוג המרבד ועד כמה הוא יכול לשרת אותנו לאורך זמן. מן הסתם, אנחנו לא נרצה לקנות מרבד שיכול לשמש אותנו זמן קצר, אנחנו נעדיף משהו שיכול לשרת אותנו לאורך זמן ממושך.

שנית, אנחנו צריכים לוודא שהמקום מספק לנו שירותי התקנה מלאים, בין אם זה על ידי צוות המקום ובין אם על זה גורם חיצוני שעובד איתם. ההסבר הוא, שאנחנו לא יכולים לבצע את ההתקנה לבדנו בצורה מקצועית ונכונה.

שלישית, חשוב מאוד שאנחנו נבחן את תהליכי העבודה, איזו התקנה מתבצעת ועד כמה היא באמת חזקה וטובה, עד כמה היא יכולה להחזיק מעמד במשך זמן רב. בסופו של דבר, אנחנו רוצים שהמרבד יחזיק מעמד למשך שנים רבות במקום בו אנחנו מתקינים אותו.