השכרת משרדים וחללי משרדים – למי זה מתאים?

offices

אחד מתחומי הנדל”ן הפופולאריים והחשובים ביותר, הוא השכרת משרדים. בתי עסק ועצמאים בכל התחומים, מחפשים חללים להשכרה ובפרט משרדים שלמים שיכולים לשרת אותם ולאפשר להם לבצע את עבודתם, בין אם היא כוללת קבלת קהל ובין אם לאו.

השכרת משרדים וחללים עבור עסקים, הוא תחום מאוד פופולארי מאחר וקיים ביקוש אדיר מצד עסקים בסדרי גודל שונים. צריך לזכור שלהבדיל מנדל”ן מגורים, הרי שבמקרה של נדל”ן עסקי, שכירויות הן דבר נפוץ יותר ממכירות. באופן לא מפתיע, האזור הפופולארי ביותר להשכרת משרדים בישראל, הוא אזור תל אביב.

השכרת משרדים בתל אביב

תל אביב נחשבת למרכז העסקים הגדול והחשוב ביותר בישראל. במהלך השנים, נוצרו בה איים שונים שמשכו אליהם עסקים בסדרי גודל שונים, ויצרו סביבה עסקית מאוד מפותחת. אזורים כאלה אפשר למצוא ברמת החייל, נמל תל אביב, אבן גבירול, אזור עזריאלי, בורסה ובאזורים אחרים בעיר.

השכרת משרדים בעיר, יכולה להתאים הן לעסקים קטנים וגדולים, הן לעסקים של תושבי העיר והן עבור אנשים שמגיעים מבחוץ. רבים מהם מחפשים משרד להשכרה בתל אביב, על מנת להיות קרובים למרכז העניינים, וזמינים לקהל הלקוחות שלהם.

משרדים להשכרה בבורסה

אחד האזורים הפופולאריים ביותר להשכרת משרדים בתל אביב, הוא אזור הבורסה. מדובר על האזור שגובל בין תל אביב לרמת גן ונמצא בגדה המזרחית של כביש איילון. זהו אזור שנחשב פופולארי הן בקרב עסקים גדולים והן בקרב עסקים קטנים.

אזור זה נחשב מומלץ עבור עסקים בסדרי גודל שונים, בין אם זה בגלל הקרבה לעורקי תחבורה ראשיים, אופי המבנים והחללים שאפשר למצוא בו, וכן בזכות סביבה עסקית מאוד מפותחת אשר נבנתה במשך שנים רבות.

משרדים להשכרה בעזריאלי

מגדלי עזריאלי בתל אביב הפכו זה מכבר לאחד האזורים החמים ביותר להשכרת משרדים וחללים. המגדלים אשר נמצאים מעל הקניון, מאוכלסים על ידי מיטב החברות בשוק. כל מי ששוכר כאן משרד, נהנה מנוף מדהים של כל גוש דן, חנייה מסודרת בחניון, קירבה לתחנת רכבת שלום וכן לאזורים מרכזיים בעיר כמו שרונה ואבן גבירול.

משרדים להשכרה ברוטשילד

שדרות רוטשילד נחשבים לסיטי של תל אביב. כפי שיש אזור דומה בלונדון או במנהטן, כך גם לתל אביב יש את הסיטי שלה. אזור בו אפשר למצוא ריכוז של בנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח ועסקים גדולים אחרים.

אזור רוטשילד נחשב מאוד פופולארי, הן בזכות התנועה הרבה השוררת בו במהלך היום, כמות גדולה של מסעדות, בתי קפה ועסקים אחרים, וכן בזכות קירבה לאזורים מרכזיים בעיר. זה לא אזור זול, אך מי שיכול לשכור כאן משרד, מרוויח.

לפני סיום חשוב לומר, השכרת משרד או חלל משותף, מאפשר לייצר סביבת עבודה רלוונטית ונכונה לבית העסק, על פי הצרכים והתנאים שלו.