דשא סינטטי מומלץ – כיצד רוכשים דשא סינטטי בצורה נכונה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא יותר ויותר מקומות, בהם מותקן דשא סינטטי. מדובר הן על מבנים פרטיים והן על מבנים ציבוריים ואחרים, מדובר על שטחים פתוחים ועל שטחים סגורים. יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור ולהשתמש בדשא מסוג כזה, בין אם זה מסיבות כלכליות ובין אם זה מסיבות אחרות, שקשורות בין היתר לסוג ואיכות הדשא.

דשא סינטטי מומלץ אפשר לנו ליהנות ממרבד של דשא מבלי שאנחנו צריכים להשקיע זמן, כסף,  ומאמץ בתהליך ההשקיה שלו, ולמעשה אנחנו יכולים ליהנות ממנו כפי שהוא בצורה אמיתית, נוחה וזולה. זה חוסך לנו, מן הסתם, לא מעט עלויות, ויכול לאפשר לנו להשתמש בו בצורה הרבה יותר אפקטיבית לאורך זמן.

המשמעות של דשא סינטטי היא, סיבים אשר מזכירים במראה ובתחושה שלהם דשא אמיתי, אך להבדיל ממנו, הרי שכאן אנחנו יכולים להציב אותו בכל מקום שאנחנו רוצים, בין אם זה בבית פרטי או מבנה ציבורי, כשלהבדיל מדשא רגיל, הרי שבמקרה הזה אנחנו יכולים לבחור האם להתקין בתוך המבנה או מחוץ למבנה. מדובר על מרבדים שניתן להדביק על פני משטחים שונים. מן הסתם, להבדיל מדשא רגיל, הוא לא מושפע מתנאי מזג האוויר, לא משמש ולא מגשם. כמובן שזה משפר באופן ניכר את אפשרויות השימוש בו.

לפני שנסביר מה זה בדיוק דשא סינטטי מומלץ, צריך להדגיש, השימוש בו מאוד אטרקטיבי ואפקטיבי לצרכים שונים. כך למשל, הורים רבים בוחרים להתקין מרבד של דשא כזה על מנת לאפשר לילדים שלהם לשחק עליו, במקום לשחק על אדמה או מרצפות, ספורטאים רבים נהוגים לערוך אימונים על דשא סינטטי, מה שמונע מהם פציעות ויתרה מזו, מאפשר להם להשתמש בו במשך רוב ימות השנה, מבלי שיצטרכו להתמודד עם בעיות כמו גשם וכדומה. כמו כן, אנחנו יכולים למצוא שימושים רבים נוספים בהקשר של דשא סינטטי לצרכים פרטיים וציבוריים.

איך מגדירים דשא סינטטי בתור דשא איכותי

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות למרבדי דשא סינטטי שייחשבו לדשא מומלץ. בדרך כלל הדבר המשפיע ביותר הוא עובי וצפיפות הסיבים. ככל שהם עבים וצפופים יותר, כך אנחנו יכולים לדעת שאכן מדובר בדשא איכותי, חזק ומשמעותי שיכול להחזיק מעמד זמן רב.

חשוב גם להדגיש, ככל שהדשא יותר גבוה כך הוא נחשב איכותי יותר, סביר להניח שזה גם ירגיש הרבה יותר נוח להשתמש בדשא כזה מאשר בדשא עם סיבים נמוכים. באופן לא מפתיע, מאחר ויש משמעות לצפיפות ולגובה, הרי שיש גם משמעות למשקל. ככל שהוא גבוה יותר, כך היריעה הרבה יותר איכותית.

מן הסתם, אנחנו צריכים לקנות אך ורק דשא סינטטי שנחשב איכותי ומומלץ, שכן אחרת אנחנו נמצא את עצמנו בסיטואציה בה נצטרך להחליף את המרבד ולא נוכל ליהנות ממנו.