הוכח- המסכות הן הכלי החזק ביותר להילחם בקורונה

בימים בהם כל העולם נאלץ להתמודד עם מגיפת הקורונה, עמדו לרשותנו מספר אמצעים אשר יכלו לעזור לנו בנושא. בראש ובראשונה, היינו צריכים לשמור על ריחוק חברתי זה מזה, של שני 2 מטר לפחות, מעבר לכך, היינו צריכים לדאוג להיגיינה של הידיים שלנו באופן קבוע, בין אם זה באמצעות מים וסבון ובין אם זה באמצעות אמצעים מעט יותר מורכבים.

אך אין ספק שהגורם העיקרי שעזר לנו להישמר ולהימנע מהידבקות והדבקה, היא מסכה אשר כיסתה את הפה והאף שלנו ואיפשרה לנו להישמר מפני מצב בו אנחנו נעביר רסס טיפתי לאחרים או שאחרים יעבירו לנו, ודרך כך נוכל להידבק במגפה.

חברת סונוביה, פיתחה במשך השנים אמצעים שונים ומגוונים, אשר מטרתם לעזור לנו בהיבטים שונים, בשביל לשמור על היגיינה וסביבה נקייה, באמצעות פטנטים ייחודים שצוות החברה פיתח, באמצעות שימוש באמצעי טקסטיל שונים. בין היתר, היא פיתחה תהליך ייחודי אשר מאפשר לחזור ולהשתמש במוצרים מסוימים, כולל מסיכת סונוביה מבד אשר נשמרות ברמה דומה, גם אחרי שהן עוברות שורה של כביסות.

מדוע משתלם להשתמש במסכות סונוביה?

מסיכות של חברת sonovia, הן שונות ממסכות רגילות הקיימות בשוק, בין היתר בגלל היכולת שלהן לנטרל חיידקים שונים, כולל את וירוס הקורונה, ביעילות של למעלה מ-99 אחוז. המסכות מתאימות לשירות של אנשים אשר עובדים בתעשיות שונות, כאשר ניתן לחזור ולהשתמש במסכה שוב ושוב ללא חשש.

אחת הבעיות, כידוע, בתחום המסכות בכלל ובפרט בכל מה שקשור למסכות נגד וירוס הקורונה, היא שבכל פעם אנחנו נדרשים להחליף את המסכה במקום שנוכל לחזור ולהשתמש שוב ושוב באותה מסכה, כך יש לנו אפשרות לחסוך כסף, לחסוך זמן, וגם יש לנו אפשרות להשתמש בפתרון הרבה יותר ירוק וידידותי לסביבה.

כיצד פועלת החברה?

חברת SONOVIA פועלת באמצעות שיטה כלכלית ייחודית אשר מעטות החברות שפועלות כך. החברה פיתחה נוסחה משלה אשר מוגנת בפטנט, והיא פועלת בשורה ארוכה של אמצעים ומוכנות שהחברה ייצרה וכן מעמידה לרשות הלקוחות שלה.

חשוב לומר, חברת סונוביה, מציעה מסכות להתמודדות עם קורונה, המסכות מגיעות בשלל צבעים וגדלים, ישנם 3 גדלים מותאמים לילדים נוער ומבוגרים וניתנות להתאמה באמצעות רצועות מתכווננות וקליפס אף מתכוונן.

כך שכל אחד יכול להשתמש בהן על פי הצורך שלו. המסכות נמכרות בכל רחבי העולם, וכאמור, מספקות הגנה מושלמת מפני מגפת הקורונה בכל מקום.

למידע נוסף היכנסו לאתר חברת Sonovia