שיווק נדל”ן ב-2020 באינטרנט: המדריך לקידום נכון באינטרנט 

דירות חדשות בפתח תקווה

בין אם מעניינים לשווק נכס כזה או אחר, ב-2020 ישנם “חוקי” מדיה ודיגיטל שחובה לקחת בחשבון. כמובן שאלו לא חוקים אמיתיים, אבל בהחלט ישנם לא מעט כללים שיכולים לסייע לכם בכל מה שקשור לקידום ושיווק של פרויקטים נדל”ניים. שיווק, קידום ופרסום נדל”ן, כל מה שרציתם לדעת לפניכם.

ארץ ישראל, מדינת הקודש שלעולם לא מפסיקה להיבנות ולבנות, לשדרג ולבנות עתיד. בין אם מדברים על העיר או שמא מדברים על הפריפריות, ניתן לראות פרויקטים של נדל”ן כמעט בכל פינה בארץ. וכשמדברים על פרויקטים של נדל”ן, בהכרח חשוב להזכיר את הנושא של דירות חדשות. יכול להיות שאתם מעוניינים לשווק דירות חדשות בפתח תקווה והאזור. ואולי בכלל אתם מעוניינים לשווק באזור רמת גן-גבעתיים. אבל דבר אחד בטוח, על שיווק מקצועי באינטרנט אי אפשר להתפשר.

שיווק נדל”ן בפלטפורמות החברתיות באינטרנט – מומלץ?

בואו נתחיל עם הפלטפורמות השונות שניתן דרכן לפרסם ולשווק פרויקטים מעולם הנדלן.
ברוכים הבאים לרשתות החברתיות, שם הכול קורה ומתרחש. אם מדברים על שיווק נדל”ן, בהכרח מדברים על עבודת קידום איכותית ברשתות החברתיות באינטרנט.

בין אם מדובר ברשת פייסבוק, אינסטגרם או אולי לינקדין, אתם תרצו להיות שם. בשורה התחתונה, אנשים בימינו מבלים לא מעט זמן אל מול הטלפון הנייד שלהם. וכן, גם במהלך היום כשהם במקומות עבודתם. כמובן, זה מעלה שאלה חשובה: האם ישנם זמנים ספציפיים במהלך היום שנחשבים “מומלצים לשיווק”? כן ולא. הנה התשובה:

עד כמה פעיל דף הפייסבוק העסקי אמור להיות במהלך היום?

מצד אחד, אתם מעוניינים תמיד להיות מורגשים בשטח. מצד שני, אתם ממש לא מעוניינים לפרסם פוסטים בפייסבוק העסקי שלכם כל שעה עגולה. אתם צריכים למצוא את האיזון הנכון. מעבר להפגנת נוכחות ברשתות חברתיות, כמובן שתמיד יהיה חשוב לקחת בחשבון נושאים כמו קידום ממומן באינטרנט לפרויקט נדלן.

בסופו של דבר, לא מדובר כאן באיזשהו מוצר מדף. מוצרי מדף ניתן לקדם במהלך הזמן בעזרת קידום אורגני, שבדרך כלל יארך חודשים ארוכים. במקרים מסוימים, קידום אורגני יכול גם לארך שנים. כמובן, כשמדובר בפרויקטים של נדל”ן, לאף אחד אין את הזמן הזה בכדי להמתין עד שיניבו התוצאות.

שיווק פרויקטים נדלניים באינטרנט ובכלל

עצה שלנו? אם אתם מעוניינים לשווק פרויקטים מהסוגים שאנו מדברים עליהם כאן, עשו זאת תוך קבלת סיוע מקצועי בלבד. יש כל כך הרבה לדעת והרבה מה להכיר בתחום של שיווק, ככה שאל תנסו לצלוח את המשימה הזו בכוחות עצמכם. יש סיכוי טוב שאתם תקרסו תחת העומס.

אם אתם צריכים סיוע מקצועי בנושאי שיווק נדל”ן, אל תחשבו פעמיים וקבלו אותו. בשורה התחתונה, צוותי השיווק יהיו מומחים בנושאי פרסום כשם שאתם מומחים בנדל”ן. כל אחד ותפקידו. בהצלחה!