האם כדאי לרכוש מסחרית דרך לוחות רכבים משומשים?

פיאט דוקאטו למכירה

ישנן עבודות מסוגים רבים, חלקן דורשות שימוש ברכבים מסחריים עם מיזוג עוצמתי. בין אם אתם עוסקים בחלוקת בשרים, גלידות או פרחים, אנחנו רוצים לדבר אתכם על רכישת רכב מסחרי בתנאים אטרקטיביים. וכבר נגיד עכשיו מראש, כמובן שנמליץ לכם על עסקאות ליסינג ופחות על לוחות רכבים משומשים.

אתם מתעוררים בכל יום בבוקר יחד עם הזריחה, יורדים לרכב המסחרי שלכם ומתחילים את קו החלוקה. חלקכם גם עובדים בלילות. מה שאנחנו מנסים להגיד זה את הדבר הבא – תנאי העבודה שלכם חשובים. וכשמדברים על תנאי העבודה שלכם, אוטומטית מדברים על הרכב שלכם שאיתו אתם עובדים לא מעט. עומדים לקראת רכישת רכב מסחרי? בין אם תרכשו פולקסווגן, סיטרואן או פיאט, כדאי להפנים את המידע הבא שריכזנו כאן עבורכם.

רכישת רכבים מסחריים דרך עסקאות ליסינג

זה לא משנה אם אתם מחפשים אחר פיאט דוקאטו למכירה או מסחרית מסוג אחר. בשורה התחתונה, אתם לעולם לא תרצו לרכוש פיאט מוזנחת, פולקסווגן או כל רכב מסחרי אחר שלא עובר את כל הטיפולים הנדרשים.

בין אם מדובר ברכב בנזין או דיזל, רכבים אלו עובדים בדרך כלל תחת עומסי עבודה לא מבוטלים בכלל. בעוד שרכבים מסחריים גומעים המון קילומטרים במהלך השנה, יהיה חשוב להקפיד לרכוש מסחרית שעוברת טיפולים תקופתיים כנדרש.

בדקו כי הרכב המסחרי עובר את כל הטיפולים הנדרשים

כשאתם רוכשים רכב מהלוחות של הרכבים המשומשים, אתם לא תמיד יודעים באיזה סוג של רכב מדובר ומה ההיסטוריה שלו. מאידך, אם אתם רוכשים רכב בעסקאות של ליסינג, אתם יכולים לרוב לעיין בהיסטוריית הטיפולים המלאה של הרכב.

בכל מקרה שבו אתם עומדים לרכוש מסחרית, הדבר הראשון שתצטרכו לבדוק יהיה ההיסטוריה של הרכב. אגב, זה כמובן כולל גם היסטוריית תאונות. מאחר שהרכבים האלו נמצאים לא מעט על הכבישים, הם יהיו גם חשופים ליותר תאונות מבחינה סטטיסטית.

בדקו כי הרכב לא עבר תאונות שלדה קשות

בדקו את ההיסטוריה של תאונות הרכב, אבל חשוב מכך, בדקו את היסטוריית תאונות השלדה ברכב. אם הוחלפו פה ושם חלקי פלסטיק וקוסמטיקה, ממש לא נורא. אבל אם הרכב עבר תאונות קשות בשלדה, כמובן שיהיה עדיף להמשיך הלאה לרכב הבא. אל תשכחו, לתאונות שלדה ברכבים ישנן השלכות נרחבות, כולל גם השפעות על התנהגות הרכב בזמן הנסיעה. הרכב עשוי “לאכול” צמיגים למשל. משמע, הצמיגים יתבלו מאוד מהר.

בכל מקרה, אם אתם לקראת רכישת רכב מסחרי עם קירור ומיזוג, או מסחרית רגילה, ההמלצה היא קודם לבדוק את מגרשי הליסינג. ואם אתם צריכים ייעוץ לפני רכישת רכב חדש, תוכלו בדרך כלל לקבל את הייעוץ הזה באותם מגרשים וסוכנויות רכבים. בהצלחה!