באילו מקרים אנשים נוהגים לשכור את השירות של בלשים פרטיים? 

בלש פרטי

בעוד שחלק מאיתנו מתעוררים בכל יום לציוצי הציפורים ובסה”כ לא מתלוננים יותר מדי, יש גם אנשים שהולכים לישון ומתעוררים בבוקר בתחושה של נבגדות. האם רק במקרים של בגידה נהוג לשכור את השירות של בלשים פרטיים? הנה כל המידע, מעודכן ל-2020:

בלשים פרטיים, מעקבים והסתוות בשטח. לא, זה לא סרט אקשן מבית נטפליקס, זה קורה כנראה בכל יום ובשעות שונות, בלוקיישנים מגוונים ועל ידי צוותים של בלשים מומחים בתחומם. בין אם אתם מרגישים נבגדים, או שמא אתם חושדים כי מתבצע ריגול תעשייתי בארגון, בלש פרטי הוא מי שיושיע אתכם. בואו נדבר עליהם קצת, נבין את האופן שבו מתמחרים מעקבים, וגם נציין מספר טיפים שכדאי לכם לקחת עמכם.

כל מה שצריך לדעת על בלשים פרטיים ב-2020

בלשים פרטיים הם אנשי המקצוע בהם תעזרו אם תרגישו שאתם נבגדים. יחד עם זאת, משרד בלש פרטי גם יירתם אם אתם תחשדו שמתבצע אצלכם ריגול תעשייתי בחברה. מתי עוד ניתן להסתייע בשירות של בלש פרטי?

ובכן, בלשים פרטיים מספקי גם את השירות של מודיעין עסקי, זיהוי מספר חסום של אדם אשר מטריד אתכם, חקירות כלכליות ועוד. בואו נגיד את זה ככה, כל עוד אתם מתעוררים בבוקר ומרגישים שקיים בחייכם איזשהו ספק, יהיה אפשר להוכיח או להפריך את מה שאתם מרגישים.

מסתייעים בבלש פרטי ומסירים את הספק

אתם יכולים להסתייע בבלש פרטי גם אם אתם רוצים לבצע מעקבים על בנאדם. ובנקודה זו, כשמדברים על מעקבים, חשוב להדגיש את הפרט הבא –  אל תסתכנו בלעבור על החוק. שימו לב, על פי החוק, אין מניעה מלבצע מעקב על אדם.

כלומר, אתם לא חייבים להיות בלשים פרטיים בכדי לבצע מעקבים. אבל, וזה אבל באמת ענק, אם לפתע האדם שאתם עוקבים אחריו ישים לב אליכם, הוא יכול להגיש תלונה במשטרה על כך שאתם מטרידים אותו. מאחר שאתם ממש לא מעוניינים להסתבך עם החוק, וגם כנראה שאתם לא מעוניינים להסתבך עם האדם שאתם עוקבים אחריו, קבלו סיוע מקצועי בלבד.

עוד משהו שכדאי לדעת על בלשים פרטיים ב-2020

עוד כדאי לדעת, בלשים פרטיים גם יסייעו לכם את תצטרכו לבצע בדיקת מהימנות עובדים. במקרים מסוימים, הבלש הפרטי אפילו יסווה את עצמו בתור אחד העובדים, וכך יבצע את התחקיר שלו על העובדים שלכם. חוץ מסוגי השירותים שציינו עד כה, יש עוד משהו שכדאי לציין ולסיים אתו:

בימינו, להורים כמעט שאין מושג להיכן הילדים שלהם הולכים בלילות, מה הם עושים ועם מי הם מסתובבים. לידיעתכם, בלש פרטי גם מספק את השירות של מעקב אחר בני נוער. נכון, לא נעים וזו גם חדירה לפרטיות, אבל לפעמים אין ברירה. לפעמים עדיף לחדור לפרטיות של הילד ולהציל אותו מהתדרדרות פוטנציאלית. בהצלחה!