כיצד נקבע מחיר המצבר שלכם?

battery

כל אחד מאיתנו שמחזיק בבעלותו רכב, וודאי מכיר את התחושה הבאה: אתם פותחים את דלת הרכב, יושבים על כסא הנהג, סוגרים את הדלק, ומכניסים את מפתח הרכב לסוויץ’. לאחר מכן, אתם מסובבים פנימה את המפתח ומנסים להניע את הרכב. הרכב מצידו – מסרב להתניע. אתם מנסים בשנית, מסרבים להשלים עם העובדה הידועה מראש, בודקים שאין איזו בעיה אחרת, והרכב – הוא בשלו, מסרב להתניע. ברגע זה, אתם משלימים עם העובדה שכנראה, הלך המצבר. כעת, אתם תלויים בכבלים הישנים שזרוקים אי שם בתא המטען, ובאנשים טובים שמסכימים להקריב עבורכם כמה דקות, ולעזור לכם לחבר פלוס לפלוס, ומינוס למינוס. הרכב כנראה יתניע, אבל אתם כבר יודעים שתיאלצו להחליף מצבר, שיעלה כמה מאות שקלים. איך נקבע מחיר המצבר שלכם? 

 

מצבר יד ראשונה מול מצבר יד שנייה

החלפת מצברים, בין אם מדובר בהחלפת מצברים בברזיל, באיטליה, בספרד, ואפילו מצברים יהוד, נעשית אך ורק על ידי איש מקצוע – אחרת הרכב עלול להינזק. חשוב לדעת – כאשר מחליפים מצבר, ניתן לבחור לרכוש מצבר חדש, כלומר – מצבר יד ראשונה, או מצבר שנעשה בו כבר שימוש בעבר, דהיינו – מצבר יד שנייה. מאחר שמצבר יד ראשונה הרבה יותר איכותי בהשוואה למצבר יד שנייה, כך גם עלותו של מצבר חדש תהיה גבוהה יותר. עם זאת, חשוב להדגיש כי תחולת החיים של מצברים ישנים קצרה בהרבה בהשוואה למצברים חדשים, ולכן מומלץ לרכוש מצברים יד שנייה או שלישית רק כאשר אתם מתכוונים להשתמש בהם למשך זמן קצר ביותר. 

 

איכות המצבר

יצרתם קשר עם חברה המוכרת מצברים. הצגתם בפני איש מקצוע את הבעיה שלכם – המצבר שבק חיים. סביר להניח כי כעת ייעשו כמה בדיקות, עד אשר ייקבע כי אכן – מנוחתו עדן. לאחר מכן, יוצגו בפניכם מספר אופציות לרכישת מצברים. באילו מהם תבחרו? סביר שאחד הפרמטרים שינחו אתכם בבחירתכם, הוא מחיר המצבר, שנקבע לרוב, בהתאם לאיכותו. קיימים מצברים במחירים נמוכים, מחירים גבוהים, מצברים במבצע וכן הלאה. חשוב להדגיש – בבחירת מצבר, אסור לחשוב על חיסכון, משום שהמצבר צפוי לשמש אתכם שנה או שנתיים לפחות, ולכן ככל שהמצבר איכותי – כך לכם יהיה יותר טוב. 

 

האם קיימת אחריות?

פרמטר נוסף שמשפיע על מחיר המצבר, הוא עניין האחריות. ככל שקיימת האחריות, וככל שתקופת האחריות ארוכה יותר – כך מחיר המצבר יהיה יקר יותר. זאת מאחר שאחריות פירושה – היה והמצבר התקלקל בתוך זמן האחריות, בעל המצבר יהיה זכאי לקבל מצבר חדש ושירות מלא. 

 

הרכב לא מתניע ואתם צריכים להחליף מצבר? אל דאגה – אצלנו תוכלו לרכוש מצברים זולים ואיכותיים (שנאפ, טיטניום ועוד), בשירות עד הבית. מעוניינים? צרו קשר בטל’  -072-33-55-559