כך תבחרו וילונות לבית ב3 צעדים

וילונות לבית

אתם מכירים את השכנות האלו שהבית שלהן הוא מרחב נעים, הרמוני, מתוקתק, כזה שנראה כאילו הוציאו אותו מקטלוג לעיצוב הבית?  אתם שואלים את עצמכם איך הן עושות את זה? תאמינו או לא, הן פשוט נתנו תשומת לב לכל פרט ופרט.

חלק מהמכלול הגדול המביא להרמוניה בבית תלוי במידה רבה בתאורה של המרחב. אור הוא אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לתחושת החמימות והשייכות אותה אנחנו מרגישים לבית בו אנחנו חיים. לעיתים זה נשמע לנו כפרט די זניח. אבל במובנים רבים, התאורה יכולה להיות בעלת משמעות רבה. היא יכולה לייצר מרחב כזה שיתן לנו תחושה של חופש ושחרור, אותו אנחנו צריכים בהחלט.

לכן, הבחירה בוילון כזה או אחר עלולה להשפיע על המרחב באופנים בהם אולי לא נראה זאת במבט ראשון. אבל האמינו לנו, שווה לכם לשים לב לשינוי שהתחולל בעקבות הנחה של וילון חדש במרחב הביתי שלכם.

איך בוחרים נכון את הוילון המתאים עבורכם? בשביל זה אנחנו מזמינים אתכם לעיין ברשימה אותה ריכזנו עבורכם ממש כאן.

מה הפרמטרים אותם יש לבחון בדרך לבחירה נכונה של וילונות לבית

  1. מה אתם מחפשים בדיוק: אם אתם למשל רוכשים וילונות לבית עבור חדר השינה של הילדים למשל, בדרך כלל אנחנו מדברים על חלונות קטנים יחסית בהם אנו רוצים לתת ערך מוסף לוילון שיוסיף לחוויית השינה של הילד. זה יכול להיות וילון מקושט בדמויות שהוא אוהב וכן הלאה.

לעומת זאת, כאשר אנחנו בוחרים וילונות לבית עבור הסלון למשל. אנחנו נדבר על חלונות גדולים בהרבה בדרך כלל, כאלו שמתאים להניח בהם וילון ארוך, בצבעים בהירים וקווים נקיים, על מנת להשרות תחושה של רוגע על המרחב. לכן, ההמלצה הראשונה שלנו היא למקד את החיפוש. אתם יכולים להיע עם כמה אפשרויות מהן תוכלו לבחור את האהובה עליכם ביותר.

  1. הכל זה עניין של איזונים:  אם הסלון שלכם למשל, מורכב מרהיטים בצבעי עץ או צבעים בהירים. יכול להיות שתרצו לנצל את אותם וילונות לבית כדי לתת זריקה של צבע למרחב כולו. אולי על ידי בחירה של וילון כחול, ירוק או כל צבע אהוב אחר. אבל, אם מדובר דווקא במרחב בו יש צבע, ככל הנראה נמליץ לכם על וילון נטרלי יותר. שכן, בסופו של דבר, הכל זה שאלה של איזונים.
  2. שאבו השראה: אנחנו יכולים למצוא היום בקלות רעיונות נהדרים מכל רחבי העולם. אם אתם מתלבטים אתם תמיד יכולים לבחור להסתכל על מגוון רחב של תמונות שיעזרו לכם לחשוב מה הדבר המתאים ביותר לכם ולצרכים שלכם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולברר ביחד איתנו אילו וילונות לבית הכי מתאימים עבורכם. אנחנו מחכים לכם בטלפון ובאתר האינטרנט.