צימרים פנויים לראש השנה – תארגנו לעצמכם צימר כבר עכשיו

צימרים פנויים לראש השנה

מדי שנה, לפני ראש השנה וסביב חגי תשרי, יוצאים אלפי ישראלים לנופש בצימרים באזורים שונים ברחבי הארץ. מי שלא יצא במהלך חודשי הקיץ או שהחופשה אז לא הספיקה לו, מזמין מקום מבעוד מועד בתקופת החגים, ויוצא ביחד עם משפחתו אל מספר ימים מפנקים בצימר.

ניתן למצוא מגוון צימרים בהם ניתן לבלות בחופשת ראש השנה. בין היתר, ניתן למצוא צימרים לאירוח זוגי ומשפחתי ברמת הגולן, בגליל העליון והתחתון, סביב אזור הכנרת, שרון, שפלה, מרכז הארץ, אזור ירושלים, וכן אפשר למצוא במדבר יהודה, נגב עד אילת. לעיתים מדובר על מתחמים של מספר צימרים ולעיתים מדובר על צימר בודד שמיועד להשכרה.

מדוע משתלם לצאת לצימר בראש השנה

ראש השנה זו תקופה טובה לצאת בה לנופש בצימר, ממספר סיבות:

ראשית, מדובר על יומיים-שלושה של חופש מהעבודה ולימודים. כשלא מעט ישראלים מעדיפים לעשות גשר ולמתוח את הנופש לזמן יותר ארוך. אפילו עד לכדי שבוע שלם. ויחד עם זאת, זה הרבה יותר נוח לצאת לנופש בצימר מאשר לטוס לחו”ל.

שנית, מדובר על תקופה מאוד נעימה מבחינת מזג אוויר. סוף הקיץ, תחילת הסתיו. להבדיל מחודשי הקיץ למשל, אז בתקופה זו לא חם ולא לח. כך שניתן גם לנפוש וגם לטייל באזור בנעימים.

שלישית, הצימר הוא פתרון נהדר עבור מי שאין לו כוח לארח בני משפחה בבית. כך כולם יוצאים לנופש ביחד, מזמינים מקום במסעדה מקומית שעורכת ארוחת חג או שמזמינים ארוחה לצימר. זה יכול להיות מאוד נעים. בלי כל הבלאגן והלכלוך בבית.

כיצד מוצאים צימרים לראש השנה

בשביל למצוא צימרים פנויים לראש השנה, יש להתחיל את החיפוש כבר בתקופת הקיץ. זה לא יהיה נכון לחכות עם זה לרגע האחרון, שכן אתם לא תהיו היחידים שתרצו לצאת לנופש בתקופה זו. אפשר להשתמש באתרי אינטרנט שונים המאפשרים לבחון את הצימרים ולהזמין צימר המתאים לכם.

מלבד זמינות למועד בו אתם רוצים לצאת לנופש, יש לבדוק מה הצימר מכיל, האם יש בו את כל המתקנים שאתם מחפשים וכן יש לבדוק היכן הוא ממוקם. קחו בחשבון, אם אתם מתכוונים להגיע אל המקום בערב החג, תוודאו עד מתי אפשר לעשות זאת ובאיזו שעה עליכם לצאת מהבית בשביל לא להיתקע בפקקים.

מדוע משתלם לשכור צימר ולא מלון

עדיף לחפש צימרים פנויים לראש השנה ולא חדר בבית מלון, הן בגלל שהסיכוי למצוא מקום זמין הוא גבוה יותר, אך גם בגלל שכך תוכלו ליהנות מפרטיות, שקט ושלווה. לא תצטרכו לבלות את החג עם משפחות וזוגות נוספים. זה יהיה רק אתם ובני משפחתכם.

תזמינו עוד היום מקום מתאים עבורכם

על מנת שתוכלו ליהנות מראש השנה בצימר, זה הזמן לחפש צימר פנוי ולהזמין מקום עוד היום. כך תיהנו מנופש ייחודי בחג.