בחירת כיורים לנטילת ידיים

מעצבים רבים משתמשים בשיטות עיצוב שונות ומגוונות כדי להעניק למקום אותו הם מעצבים תחושת נעימות ונינוחות. אחת השיטות הידועות והמוכרות ביותר היא הפנג שוואי, מעניקה לחללי המבנה זרימה אנרגטית ואווירה נעימה ונינוחה. איך תוכלו להתאים כיורים לנטילת ידיים בהתאם לתורת הפנג שוואי?

הפנג שוואי הגיעה אלינו מסין העתיקה, תורת העיצוב על פי הפנג שוואי מאפשרת לנו למקם ריהוט, קירות דלתות ואלמנטים עיצוביים שונים בהתאם לזרימה האנרגטית כדי להעניק לדיירי המקום אווירה נעימה ותחושת שייכות נוחה. איך נוכל לבחור בכיורים לנטילת ידיים שישתלבו בצורה מושלמת על פי הגישה?

מיקום הכיור לנטילת ידיים בבית

לא בכל מקום ניתן לשנות את מיקום הכיורים, בבתים בנויים הכיור כבר ממוקם וכל שאנחנו יכולים לעשות הוא לשלב את העיצוב הייחודי לנו כדי להעניק רושם וחן למקום. מבחינת היהדות למשל מומלץ למקם כיורים לנטילת ידיים מחוץ לחדרי הרחצה והשירותים שכן גם ככה את ברכת נטילת הידיים לא ניתן לברך בחדרים אלו. 

בתי כנסת ואולמות כנסים

מעבר לביקוש הגדול של אנשים שומרי מסורת לכיורים לנטילת ידיים בבתיהם, ישנם בתי הכנסת, אולמות כנסים ומסעדות רבות שמעניקות ללקוחותיהם ולמבקריהם את האפשרות ליטול ידיים כהלכה. הם מתכננים עוד בשלבי הבנייה של המקום יציאות אינסטלציה המתאימים למיקום כיורים לנטילת ידיים, במרבית המקרים מקום נטילת הידיים נמצא באזור נגיש כדי שבקלות אלו המעוניינים ליטול את ידיהם ימצאו את הכיור בקלות. 

היכן למצוא כיורים מעוצבים לנטילת ידיים?

ישנו מגוון מצומצם בחנויות הכלים הסניטרים לכיורים מעוצבים לנטילת ידיים, במרבית החנויות אנחנו נמצא כיורים פשוטים, לבנים ללא אופי וצבע. החנויות הללו מביאות את המוצרים הסטנדרטים ביותר כדי לנסות להגיע לקהל יעד גדול ככל הניתן וכך אנחנו מקבלים כיורים לנטילת ידיים במקומות רבים שנראים אותו הדבר בדיוק. 

אם אתם רוצים למצוא עיצובים מעניינים יותר, רוצים להכניס צבע וייחודיות לכיור נטילת הידיים בביתכם, בבית הכנסת שלכם, באולם הכנסים או במסעדה שלכם תשמחו לשמוע שיש לכך פתרון פשוט וייחודי. כיורים לנטילת ידיים בעבודת יד הם כיורים איכותיים ויפיפיים שיעניקו למקום שלכם ייחודיות ורושם רב. ניתן לפנות למעצבים בחומר שיוצרים עבורכם כיורים ייחודיים לפי הזמנה אישית.  

בחירת מעצב/ת מקצועיים תוכלו להימנע מכיורים בעלי זווית בעייתית שגורמים למים להשפריץ מחוץ לכיור, להתאים את הברז בהתאם לגודל וגובה הכיור וליצור מראה ייחודי רק לכם. כיורים לנטילת ידיים לא חייבים להיות משעממים לבנים וחסרי אופי, הם יכולים להביע אמרה עיצובית למקום.